O nás

logoSpoločnosť MK NÁDRŽE, s.r.o. bola založená v roku 2013 a stala sa spoľahlivým dodávateľom certifikovaných, skladovacích nádrži na naftu, AdBlue a olej. Ponuka našej spoločnosti sa časom rozrástla o nádrže na prevoz PHM podľa noriem ADR , mobilné výdajne zariadenia, nádrže na benzín, produkty ochrany životného prostredia a veľa ďalších produktov.

K ponuke našich nádrži bezodkladne patrí servis, poradenstvo a zabezpečenie odbornej skúšky tesnosti nádrži s certifikátom STN.

Pohonné hmoty dnes tvoria veľkú časť výdavkov mnohých spoločností. Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť  vlastného uskladnenia motorovej nafty, olejov, AdBlue, chemikálii a vody.

Je mnoho dôvodov prečo sa rozhodnúť pre kúpu nádrži. My Vám ponúkame možnosť výrazne znížiť výdavky výberom z našej širokej ponuky nádrži. Tankujte lacnejšie a hlavne bezpečnejšie. Vďaka moderným systémom výdaja si môžete kontrolovať každý výdaj kvapalín ktoré je zabezpečené pomocou aplikácie v telefóne, alebo pomocou magnetický kľúčov, ktoré umožnia výdaj iba pre držiteľov kľúča a zaznamená presný počet litrov aj kilometrov.

V prípade záujmu nás kontaktujte a my sa budeme snažiť vybrať pre Vás ten najlepší spôsob skladovania a vhodné príslušenstvo podľa Vašich predstáv.

Zavolajte nám